Vinosus 2019:

Dato:
Mandag 11. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
André Jacquart Frankrike Champagne www.couleursdoyard.com
Antica Tenuta Pietramore Italia Abruzzo
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Balgera Italia Lombardia
Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Bernard Defaix Frankrike Chablis www.bernard-defaix.com/
Bernard Fleuriet Frankrike Loire www.domaine-bernard-fleuriet-et-fils.com
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Bret Brothers Frankrike Burgund www.bretbrothers.com
Cellar Pardas Spania Catalonia www.cellerpardas.com
Champagne Paul Bara Frankrike Champagne www.champagnepaulbara.com/en/
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Clemens Busch Tyskland Mosel www.clemens-busch.de
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Clos Lapeyre Frankrike Sud-Ouest www.jurancon-lapeyre.fr/en
Dalrymple Australia Tasmania
Dievole Italia Toscana
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Domaine d’Iserand Frankrike Rhône Nord
Domaine des Escaravailles Frankrike Rasteau www.domaine-escaravailles.com
Domaine du Coulet Frankrike Rhône Nord www.domaineducoulet.com
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Domaine Faiveley Frankrike Burgund
Domaine les Bruyères Frankrike Rhône Nord
Domaine Rolet Frankrike Jura
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Gramona Spania Catalonia www.gramona.com
I Custodi Italia Sicilia www.icustodi.it/en/custodi/azienda.html
Isaac Fernandez Spania Campo de Borja
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Jean-Claude Lapalu Frankrike Burgund
Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Jérôme Arnoux Frankrike Jura
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Loimer Østerrike Niederösterreich www.loimer.at
Luis Seabra Vinhos Portugal Minho www.facebook.com/luis.seabra.vinhos
Maison en Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Mas des Agrunelles Frankrike Languedoc-Roussillon www.masdesagrunelles.com/
Nautilus New Zealand Marlborough
NZ Beer Collective New Zealand www.newzealandbeer.co.uk/
Opawa New Zealand Marlborough
Oxford Landing Australia South Australia
Pala Italia Sardinia www.pala.it
Pewsey Vale Vineyards Australia South Australia www.pewseyvale.com
Remi Pouzin Frankrike Rhône www.domainedieulefit.com/remi-pouizin-vignobles/?lang=en
Ridge Vineyards USA California www.ridgewine.com
Rudolf May Tyskland Franken www.weingut-may.de/
Stefan Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at
Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Twin Island New Zealand Marlborough
Twins Bordeaux Frankrike Bordeaux
Vasse Felix Australia Western Australia www.vassefelix.com.au
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Wiston Estate England Sussex www.wistonestate.com
Yalumba Australia South Australia www.yalumba.com
Zarate Spania Rias Baxias

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.