Vinosus 2020:

Dato:
Mandag 9. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Samfunnssalen Event & Konferanse

Arbeidersamfunnets plass 1

Oslo

 

Med forbehold om endringer

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
Aphros Portugal Vinho Verde aphros-wine.com/en/
Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Dievole Italia Toscana www.dievole.it/en/
Diva Nord Frankrike Sancerre/Jura/Champagne divawine.com/network/diva-nord/
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Domaine d'Ourea Frankrike Rhône Sør
Domaine des Huards Frankrike Loire www.domainedeshuards.com/en/
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Domaine Faiveley Frankrike Burgund www.domaine-faiveley.com/en/
Domaine Patrick Baudouin Frankrike Loire www.patrick-baudouin.com
Domaine Rolet Frankrike Jura www.rolet-arbois.com/fr/
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Foley Family New Zeeland The World www.foleywines.com/
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Gorgo Italia Veneto cantinagorgo.com/eng/
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Lyrarakis Hellas Kreta lyrarakis.com/en/home
Maximin Grunhaus Tyskland Mosel maximingruenhaus.de/en/
Menade Spania Castilla y León menade.es/?lang=en
Nelson Brewing Company New Zealand nelsonbrewing.com
Okanagan Crush Pad Canada British Columbia okanagancrushpad.com
Punset Italia Piemonte punset.com/?lang=en
Stefan Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at
Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Twins Bordeaux Frankrike Bordeaux www.twinsbordeaux.com/en
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Weingut Heitlinger Tyskland Baden www.weingut-heitlinger.de
Weingut Wieninger Østerrike Wien www.wieninger.at
Weinlaubenhof Kracher Østerrike Burgenland www.kracher.at/en/
Wiston Estate England Sussex www.wistonestate.com

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.