Vinosus 2017:

Dato:
Mandag 13. mars

 

Klokken:
11.00-16.00:
For Horeca og journalister

17.00-20.30:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2017:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
Achaval Ferrer Argentina Mendoza www.achaval-ferrer.com
Allendorf Tyskland Rheingau allendorf.de/#!/de
André Jacquart Frankrike Champagne www.couleursdoyard.com
Aurelio Settimo Italia Piemonte aureliosettimo.com/
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Barone Ricasoli  Italia Toscana www.ricasoli.it
Benôit Mulin Frankrike Jura www.benoitmulin.com
Bernard Fleuriet Frankrike Loire www.domaine-bernard-fleuriet-et-fils.com
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Cantina Valpantena Italia Veneto www.cantinavalpantena.it
Cantine Ascheri Italia Piemonte www.ascherivini.it/en/
Champagne Marc Hebrart Frankrike Champagne
Château Coutet Frankrike Bordeaux
Chateau de Roquefort Frankrike Provence www.deroquefort.com
Château Lanessan Frankrike Bordeaux
Château Malescasse Frankrike Bordeaux
Château Mille Roses Frankrike Bordeaux
Château Potensac Frankrike Bordeaux
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Denavolo Italia Emilia-Romagna denavolo.blogspot.com
Domaine d'Ourea Frankrike Rhône Sør
Domaine de Villeneuve Frankrike Chateauneuf-du-Pape www.domaine-de-villeneuve.fr
Domaine des Escaravailles Frankrike Rasteau www.domaine-escaravailles.com
Domaine des Herbauges Frankrike Loire www.domaine-des-herbauges.com
Domaine du Coulet Frankrike Rhône Nord www.domaineducoulet.com
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Domaine Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Domaine les Bruyères Frankrike Rhône Nord
Domaine Rolet Frankrike Jura
Domaine Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Domaines Landron Frankrike Loire www.domaines-landron.com
Dominio do Bibei Spania Galicia www.dominiodobibei.com
Donkey & Goat USA California www.donkeyandgoat.com
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Filipa Pato Portugal Bairrada www.filipapato.net
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Gravette du Certan Frankrike Bordeaux
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Jean-Claude Lapalu Frankrike Burgund
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
La Stoppa Italia Emilia-Romagna www.lastoppa.it
Le Contesse Italia Veneto www.lecontesse.it/ita/dove-siamo.php
Maison des Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Meerlust Sør Afrika Stellenbosch www.meerlust.co.za/
P-U-R Frankrike Burugnd www.vinpur.fr/
Pala Italia Sardinia www.pala.it
Philarmonica Italia Toscana www.philarmonica.it/
Remi Pouzin Frankrike Rhône www.domainedieulefit.com/remi-pouizin-vignobles/?lang=en
Ridge Vineyards USA California www.ridgewine.com
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Tenuta di Castellaro Italia Sicilia www.tenutadicastellaro.it
Villa Calcinaia Italia Toscana www.conticapponi.it/
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Vivaldi Italia Toscana www.vivaldiwines.com/en/
Weingut Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Weingut Wieninger Østerrike Wien www.wieninger.at

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.