Vinosus 2018:

Dato:
Mandag 12. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
Domaine Lafarge Vial Frankrike Beaujolais
Aurelio Settimo Italia Piemonte aureliosettimo.com/
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Benôit Mulin Frankrike Jura www.benoitmulin.com
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Cantina Valpantena Italia Veneto www.cantinavalpantena.it
Cantine Belisario Italia Marche
Chateau de Roquefort Frankrike Provence www.deroquefort.com
Château de Saint-Cosme Frankrike Rhône www.saintcosme.com
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Clemens Busch Tyskland Mosel www.clemens-busch.de
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Costadoro Italia Marche
Costers Del Priorat Spania Catalonia
Dievole Italia Toscana
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Domaine d'Ourea Frankrike Rhône Sør
Domaine des Salettes Frankrike Bandol
Domaine Faiveley Frankrike Burgund
Domaine Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Domaine Rolet Frankrike Jura
Domaine Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Gernot Heinrich Østerrike Burgenland www.heinrich.at
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Gut Hermannsberg Tyskland Nahe www.gut-hermannsberg.de
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Jean Foillard Frankrike Beaujolais
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Lock & Worth Canada British Columbia
Maison des Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Maximin Grunhaus Tyskland Mosel
Menade Spania Castilla y León
Nichol Vineyard Canada British Columbia
Paltrinieri Italia Emilia-Romagna
Riva Leone Italia Piemonte
Seresin Estate New Zealand Seresin Estate
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Tenuta Pietramore Italia Abruzzo
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Weingut Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Weingut Burg Ravensburg Tyskland Baden
Weingut Heitlinger Tyskland Baden
Weingut Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at
Weingut Peter Jakob Kühn Tyskland Rheingau www.weingutpjkuehn.de

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.