Vinosus 2019:

Dato:
Mandag 11. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
NZ Beer Collective New Zealand www.newzealandbeer.co.uk/
Domaine les Bruyères Frankrike Rhône Nord
Antica Tenuta Pietramore Italia Abruzzo
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Twins Bordeaux Frankrike Bordeaux
Bret Brothers Frankrike Burgund www.bretbrothers.com
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Maison en Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Jean-Claude Lapalu Frankrike Burgund
Domaine Faiveley Frankrike Burgund
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Ridge Vineyards USA California www.ridgewine.com
Isaac Fernandez Spania Campo de Borja
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Cellar Pardas Spania Catalonia www.cellerpardas.com
Gramona Spania Catalonia www.gramona.com
Bernard Defaix Frankrike Chablis www.bernard-defaix.com/
André Jacquart Frankrike Champagne www.couleursdoyard.com
Champagne Paul Bara Frankrike Champagne www.champagnepaulbara.com/en/
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Rudolf May Tyskland Franken www.weingut-may.de/
Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Domaine Rolet Frankrike Jura
Jérôme Arnoux Frankrike Jura
Mas des Agrunelles Frankrike Languedoc-Roussillon www.masdesagrunelles.com/
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Bernard Fleuriet Frankrike Loire www.domaine-bernard-fleuriet-et-fils.com
Balgera Italia Lombardia
Twin Island New Zealand Marlborough
Nautilus New Zealand Marlborough
Opawa New Zealand Marlborough
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Luis Seabra Vinhos Portugal Minho www.facebook.com/luis.seabra.vinhos
Clemens Busch Tyskland Mosel www.clemens-busch.de
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Loimer Østerrike Niederösterreich www.loimer.at
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Domaine des Escaravailles Frankrike Rasteau www.domaine-escaravailles.com
Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Remi Pouzin Frankrike Rhône www.domainedieulefit.com/remi-pouizin-vignobles/?lang=en
Domaine du Coulet Frankrike Rhône Nord www.domaineducoulet.com
Domaine d’Iserand Frankrike Rhône Nord
Zarate Spania Rias Baxias
Pala Italia Sardinia www.pala.it
I Custodi Italia Sicilia www.icustodi.it/en/custodi/azienda.html
Yalumba Australia South Australia www.yalumba.com
Oxford Landing Australia South Australia
Pewsey Vale Vineyards Australia South Australia www.pewseyvale.com
Clos Lapeyre Frankrike Sud-Ouest www.jurancon-lapeyre.fr/en
Wiston Estate England Sussex www.wistonestate.com
Dalrymple Australia Tasmania
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Dievole Italia Toscana
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Vasse Felix Australia Western Australia www.vassefelix.com.au
Stefan Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.