Vinosus 2019:

Dato:
Mandag 11. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Yalumba Australia South Australia www.yalumba.com
Vasse Felix Australia Western Australia www.vassefelix.com.au
Oxford Landing Australia South Australia
Pewsey Vale Vineyards Australia South Australia www.pewseyvale.com
Dalrymple Australia Tasmania
Wiston Estate England Sussex www.wistonestate.com
André Jacquart Frankrike Champagne www.couleursdoyard.com
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Domaine du Coulet Frankrike Rhône Nord www.domaineducoulet.com
Bret Brothers Frankrike Burgund www.bretbrothers.com
Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Domaine des Escaravailles Frankrike Rasteau www.domaine-escaravailles.com
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Bernard Fleuriet Frankrike Loire www.domaine-bernard-fleuriet-et-fils.com
Domaine Rolet Frankrike Jura
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Remi Pouzin Frankrike Rhône www.domainedieulefit.com/remi-pouizin-vignobles/?lang=en
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Maison en Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Jean-Claude Lapalu Frankrike Burgund
Domaine les Bruyères Frankrike Rhône Nord
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Domaine Faiveley Frankrike Burgund
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Bernard Defaix Frankrike Chablis www.bernard-defaix.com/
Champagne Paul Bara Frankrike Champagne www.champagnepaulbara.com/en/
Clos Lapeyre Frankrike Sud-Ouest www.jurancon-lapeyre.fr/en
Jérôme Arnoux Frankrike Jura
Domaine d’Iserand Frankrike Rhône Nord
Mas des Agrunelles Frankrike Languedoc-Roussillon www.masdesagrunelles.com/
Twins Bordeaux Frankrike Bordeaux
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Pala Italia Sardinia www.pala.it
Antica Tenuta Pietramore Italia Abruzzo
Dievole Italia Toscana
Balgera Italia Lombardia
I Custodi Italia Sicilia www.icustodi.it/en/custodi/azienda.html
NZ Beer Collective New Zealand www.newzealandbeer.co.uk/
Twin Island New Zealand Marlborough
Nautilus New Zealand Marlborough
Opawa New Zealand Marlborough
Luis Seabra Vinhos Portugal Minho www.facebook.com/luis.seabra.vinhos
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Cellar Pardas Spania Catalonia www.cellerpardas.com
Zarate Spania Rias Baxias
Isaac Fernandez Spania Campo de Borja
Gramona Spania Catalonia www.gramona.com
Clemens Busch Tyskland Mosel www.clemens-busch.de
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Rudolf May Tyskland Franken www.weingut-may.de/
Ridge Vineyards USA California www.ridgewine.com
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Loimer Østerrike Niederösterreich www.loimer.at
Stefan Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.