Vinosus 2019:

Dato:
Mandag 11. mars

 

Klokken:
11.00-15.30:
For Horeca og journalister

17.00-20.00:
For privatpersoner

 

Sted:
Posthallen
Prinsensgate 8, Oslo

 

Med forbehold om endringer

Vinaora Nivo Slider 3.x

Følgende produsenter har bekreftet sin deltakelse på Vinosus 2018:

PRODUSENTNAVN LAND OMRÅDE WEBSIDE
Zarate Spania Rias Baxias
Yalumba Australia South Australia www.yalumba.com
Wiston Estate England Sussex www.wistonestate.com
Véronique Günther-Chéreau Frankrike Loire www.chateau-du-coing.com
Villa Wolf Tyskland Pfalz villawolf.com
Vasse Felix Australia Western Australia www.vassefelix.com.au
Twins Bordeaux Frankrike Bordeaux
Twin Island New Zealand Marlborough
Tedeschi Italia Veneto www.tedeschiwines.com
Stéphane Tissot Frankrike Jura www.stephane-tissot.com
Stefan Langmann Østerrike Weststeiermark www.l-l.at
Rudolf May Tyskland Franken www.weingut-may.de/
Ridge Vineyards USA California www.ridgewine.com
Remi Pouzin Frankrike Rhône www.domainedieulefit.com/remi-pouizin-vignobles/?lang=en
Pewsey Vale Vineyards Australia South Australia www.pewseyvale.com
Pala Italia Sardinia www.pala.it
Oxford Landing Australia South Australia
Opawa New Zealand Marlborough
Nautilus New Zealand Marlborough
NZ Beer Collective New Zealand www.newzealandbeer.co.uk/
Mas des Agrunelles Frankrike Languedoc-Roussillon www.masdesagrunelles.com/
Maison en Belles Lies Frankrike Burgund http://www.en-belles-lies.com/
Luis Seabra Vinhos Portugal Minho www.facebook.com/luis.seabra.vinhos
Loimer Østerrike Niederösterreich www.loimer.at
Jérôme Arnoux Frankrike Jura
Juvé y Camps Spania Catalonia www.juveycamps.com
Jean-Michel Stéphan Frankrike Côte Rôtie
Jean-Claude Lapalu Frankrike Burgund
J. Christopher Wines USA Oregon www.jchristopherwines.com
Isaac Fernandez Spania Campo de Borja
I Custodi Italia Sicilia www.icustodi.it/en/custodi/azienda.html
Gramona Spania Catalonia www.gramona.com
Giacosa Fratelli Italia Piemonte www.giacosa.it/en/
Dr. Loosen Tyskland Mosel drloosen.com
Domaine les Bruyères Frankrike Rhône Nord
Domaine d’Iserand Frankrike Rhône Nord
Domaine du Séminaire Frankrike Côtes du Rhône/Valréas www.domaine-du-seminaire.fr
Domaine du Coulet Frankrike Rhône Nord www.domaineducoulet.com
Domaine des Escaravailles Frankrike Rasteau www.domaine-escaravailles.com
Domaine Weinbach Frankrike Alsace www.domaineweinbach.com
Domaine Rolet Frankrike Jura
Domaine Faiveley Frankrike Burgund
Domaine Bonnardot Frankrike Burgund
Dievole Italia Toscana
Dalrymple Australia Tasmania
Clos du Moulin aux Moines Frankrike Burgund www.moulinauxmoines.com
Clos des Brusquieres Frankrike Chateauneuf-du-Pape
Clos Lapeyre Frankrike Sud-Ouest www.jurancon-lapeyre.fr/en
Clemens Busch Tyskland Mosel www.clemens-busch.de
Château Salettes Frankrike Provence www.chateaudesalettes.com/en/produits/
Champagne Paul Bara Frankrike Champagne www.champagnepaulbara.com/en/
Cellar Pardas Spania Catalonia www.cellerpardas.com
Bret Brothers Frankrike Burgund www.bretbrothers.com
Bodegas Pinord Spania Catalonia www.pinord.es
Bodega Catena Zapata Argentina Mendoza www.catenawines.com
Bernard Fleuriet Frankrike Loire www.domaine-bernard-fleuriet-et-fils.com
Bernard Defaix Frankrike Chablis www.bernard-defaix.com/
Balthasar Ress Tyskland Rheingau www.balthasar-ress.de/
Balgera Italia Lombardia
Badia a Coltibuono Italia Toscana www.coltibuono.com
Antica Tenuta Pietramore Italia Abruzzo
André Jacquart Frankrike Champagne www.couleursdoyard.com

* Listen oppdateres fortløpende

* Vi tar forbehold om endringer i listen over produsenter.